O NAS

Poznaj firmę Gravity

Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych prac wysokościowych z szeroko pojętego zakresu budowlano remontowego. Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy zezwolenia zarówno na profesjonalne jak i bezpieczne wykonywanie pracy na wysokościach i spawanie metali. Nasze usługi alpinistyczne opierają się o międzynarodowy system technik dostępu linowego IRATA, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości wykonywanych przez nas prac alpinistycznych.

Prace wysokościowe nie mają przed nami żadnych tajemnic – wykorzystując naszą wiedzę i spore doświadczenie każdą pracę wykonujemy rzetelnie, szybko i co najważniejsze – zgodnie ze sztuką budowlaną i zachowaniem zasad BHP. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego każde powierzone nam zadanie realizujemy zgodnie z ustalonym planem, a sam projekt realizujemy zawsze na czas.

Posiadamy uprawnienia do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego (kategoria P1). Podnośniki to urządzenia, które pozwalają wykonywać szereg prac na wysokości – montować, przeprowadzać konserwacje, malować itd. W alpinistyce przemysłowej wykorzystujemy specjalistyczne techniki liniowe oferując naszym klientom m.in. spawanie alpinistyczne, montaż zabezpieczeń przeciw ptakom, mycie przeszkleń, montaż reklam i wiele innych.

Co nas wyróżnia?

Pracujemy zgodnie z wymogami IRATA, która jest najbardziej rygorystyczną międzynarodową instytucją normalizującą zasady bezpieczeństwa i jakości prac wysokościowych z wykorzystaniem dostępu linowego. W branży techników dostępu linowego to najbardziej prestiżowy certyfikat, świadczący o ich umiejętnościach.

Zapewniamy dogodne terminy oraz szybką realizację zleceń w konkurencyjnych cenach, zapewniając przy tym maksymalne bezpieczeństwo.

Prace realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również w pozostałych krajach Europy.

Z uwagi na specjalistyczny charakter usług alpinistycznych każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że kosztorys został przygotowany starannie i bez zbędnych kosztów.

 

Jesteśmy mobilni – z chęcią spotkamy się z Tobą na miejscu, by ustalić warunki zlecenia.

 

Wszystkie zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy, telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza obok.

Odwiedź nas na Facebooku

Co możemy dla ciebie zrobić?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h