MYCIE OKIEN I ELEWACJI

Alpinistyczne mycie okien, przeszkleń, szyb, elewacji i fasad

Specjalistyczne czyszczenie i malowanie na wysokości

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, świadczymy usługi mycia i malowania wysokościowego różnego rodzaju powierzchni i elementów. Wykonujemy czyszczenie i mycie w miejscach trudno dostępnych – wymagających pracy w dostępie linowym. Pracując z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą alpinistów przemysłowych masz pewność, że zlecona usługa zostanie zrealizowana sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zawsze doradzimy, rozplanujemy pracę i zrealizujemy każdy projekt do końca. Nasza firma wykonuje rozmaite prace wysokościowe nie tylko na terenie województwa pomorskiego czy kujawsko-pomorskiego, ale również w całym kraju.

Mycie okien, przeszkleń i dachów na wysokości

Regularne mycie szklanych powierzchni sprawia, że budynek wygląda estetycznie, a przebywanie w nim jest przyjemniejsze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w myciu okien na wysokości, a zdobyta wiedza i umiejętności alpinistyczne pozwalają nam bezpiecznie oraz sprawnie dostać się w najtrudniejsze miejsca.

Oferujemy mycie okien w biurowcach, wieżowcach, galeriach i innych obiektach  przy wykorzystaniu technik alpinistycznych oraz specjalistycznego sprzętu do mycia. Podczas mycia okien wykorzystujemy także podnośniki koszowe, jednak zdecydowanie częściej korzystamy z metody dostępu liniowego, gdyż jest ona znacznie mniej uciążliwa dla otoczenia.

Czyszczenie oraz inspekcja silosów i kanałów wentylacyjnych

Wśród naszych usług alpinistycznych znajdują się również specjalistyczne usługi czyszczenia silosów oraz kanałów wentylacyjnych. Usługi wysokościowe na linach to zadanie wymagające wiedzy i doświadczenia. Niestraszna nam żadna wysokość, możemy wejść w miejsca trudnodostępne. Tylko odpowiednio przeszkoleni pracownicy mogą być gwarancją, że dana praca zostanie wykonana solidnie i bezpiecznie.

Czyszczenie wysokociśnieniowe silosów czy kanałów wentylacyjnych z wykorzystaniem technik alpinistycznych pozwoli znacznie obniżyć koszty związane z odświeżeniem danej powierzchni i tym samym wyeliminować konieczność malowania, która wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami.

Alpinistyczne malowanie i czyszczenie elewacji budynków

Nasi alpiniści przemysłowi bez problemu wyczyszczą i pomalują każdy rodzaj elewacji. Specjalistyczne usługi malowania i czyszczenia wykonujemy przy fasadach:

  • kamiennych (z piaskowca, marmuru, granitu);
  • tynkowych (z tynku mineralnego, silikonowego, mozaikowego, mineralnego);
  • z cegły;
  • z betonu.
  • szklanych;

Dobierając odpowiednie do danej elewacji preparaty doczyścimy każde zabrudzenie, zaciek czy plamę. Bez problemu usuniemy z tynku zabrudzenia powstałe w wyniku działania czynników atmosferycznych lub ptaków, możemy także przeprowadzić odgrzybianie ścian. Wykorzystując techniki alpinistyczne jesteśmy w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc oraz usunąć zabrudzenia w zakamarkach budynku.

Do malowania elewacji wykorzystujemy najwyższej jakości farby, które są odporne na działanie wszelkich warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu technik linowych jesteśmy w stanie pomalować każde niedostępne miejsce i zarazem wykluczyć rusztowania co stanowczo ma wpływ na koszta.

Współpracując z nami otrzymasz m.in.:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie specjalistycznego mycia i malowania wysokościowego różnego rodzaju powierzchni i elementów,
  • bezpłatną wycenę oraz gwarancję atrakcyjnej ceny,
  • elastycznie dopasowane rozwiązania,
  • wygodę współpracy z profesjonalnym i sprawdzonym zespołem fachowców.

 

Jeżeli w powyższym opisie nie ma usługi, którą są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.

Zaufali nam